2019-03-28

Створено Донецьку обласну штатну команду резервного спорту на 2019 рік

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 08 грудня 2010 року № 1115, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 17 грудня 2018 року № 1501/5-18 (зі змінами), наказом управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації від 07 березня 2019 року № 01-07/112 утворено Донецьку обласну штатну спортивну команду резервного спорту з олімпійських видів спорту на 2019 рік.

Команду сформовано та погоджено з Міністерством молоді та спорту України, з урахуванням спортивних досягнень. До її складу увійшли 20 осіб від 16 до 20 років – це кандидати у майстри спорту України та майстри спорту України з 9 видів спорту: легка атлетика (9 спортсменів), важка атлетика, боротьба вільна, дзюдо (по 2 спортсмени), бокс, боротьба греко-римська, вітрильний спорт, тхеквондо (ВТФ) та триатлон (по 1 спортсмену).

Склад
Донецької обласної штатної спортивної команди резервного спорту
з олімпійських видів спорту на 2019 рік

№ з/п ПІБ Дата народження Спортивне звання Досягнення
у 2018 році
Запланований
результат
на 2019 рік
Легка атлетика
1 Алфімов
Артем Юрійович
20.10.1998 КМСУ 1 м. ЧУ* молодь (двічі)
2 м. ЧУ
1 м. ЧУ
ЧЄ з кросу — участь
2 Коваль
Катерина Костянтинівна
09.07.2000 КМСУ 1 м. ЧУ (естафета)
1 м. ЧУ юніори (двічі)
3 м. КУ
1-3 м. ЧУ юніори
8-16 м. ЧЄ юніори
3 Коноваленко
Артем Олександрович
11.05.2000 КМСУ 1 м. ЧУ юніори (двічі) 1-3 м. ЧУ юніори
8-16 м. ЧЄ юніори
4 Коновалова
Євгенія Ігорівна
21.07.2002 КМСУ 1 м. ЧУ
5 м. ЧЄ
1 м. ЧУ
5 Лонський
Вадим Олексійович
31.05.1999 КМСУ 1 м. ЧУ юніори (тричі) 1-3 м. ЧУ молодь
ЧЄ молодь – участь
6 Пирогов
Олександр Сергійович
24.03.1999 МСУ 1 м. ЧУ юніори (тричі)
2 м. ЧУ (двічі)
16 м. ЧС юніори
1 м. ЧУ
ЧС (юніори),
ЧЄ (молодь) — участь
7 Приходько
Кирило Михайлович
08.06.2001 КМСУ 1 м. ЧУ
17 м. ЧЄ
1 м. ЧУ
ЧЄ — фінал
8 Семьонова
Богдана Григорівна
26.08.1999 МСУ 1 м. ЧУ юніори
(чотири рази)
2 м. ЧУ молодь
2 м. ЧУ
12 м. ЧС юніори
1-3 м. ЧУ молодь
ЧЄ молодь – участь
9 Сергієнко
Олексій Олексійович
24.04.1999 КМСУ 1 м. ЧУ юніори (двічі)
2 м. ЧУ
2 м. ЧУ молодь
1 м. ЧУ юніори
Важка атлетика
10 Алєксандрова
Марина Олексіївна
04.06.1999 МСУ 1 м. ЧУ юніори
2 м. КУ
3 м. ЧУ молодь
3 м. ЧУ
1-2 м. ЧУ
3-4 м. ЧЄ до 20 р.
11 Бородіна
Крістіна Олександрівна
19.08.1999 КМСУ 1 м. ЧУ ШВСМ
2 м. ЧУ до 20 р.
3 м. ЧУ до 23 р.
3 м. ЧУ
5 м. КУ
3-4 м. ЧЄ до 20 р.
1-2 м. ЧУ
Боротьба вільна
12 Пишкіна
Еліна Віталіївна
24.03.2001 МСУ 3 м. ЧС кадети 1-3 м. ЧУ юніори
1-3 м. ЧЄ юніори
13 Профатілова
Тетяна Вікторівна
22.04.2001 МСУ 1 м. ЧУ юнаки
1 м. ЧУ юніори
3 м. ЧЄ кадети
1 м. ком. ЧЄ кадети
7 м. ЧЄ юніори
2 м. ком. ЧЄ юніори
1 м. ЧУ
3 м. ЧЄ кадети
Боротьба греко-римська
14 Євтушенко
Владислав Олегович
13.08.2001 КМСУ 11 м. ЧЄ кадети
1 м. ЧУ кадети
5 м. ЧС кадети
1-3 ЧУ юнаки
Дзюдо
15 Шилова
Аліна Олександрівна
18.09.2002 КМСУ 2 м. ЧУ кадети
3 м. ЧУ
7 м. КУ
5 м. КЄ кадети
1-3 м. ЧУ
1-3 м. КЄ
16 Яцко
Костянтин Юрійович
13.11.2001 КМСУ 2 м. ЧУ юнаки
3 м. КЄ кадети
1-3 м. ЧУ
3 м. ЧЄ до 21 р.
Вітрильний спорт
17 Кеня
Андрій Ігорович
04.10.2002 КМСУ 3 м. ЧУ юнаки 1-3 м. ЧУ
Триатлон
18 Шабанов
Дмитро Геннадійович
14.05.1998 МСУ 1 м. ЧУ в приміщенні
(ком. залік)
1 м. ЧУ(естафета мікст)
1-3 м. ЧУ мол.
Тхеквондо (ВТФ)
19 Гарбар
Андрій Сергійович
11.08.2000 МСУ 1 м. ЧУ
1 м. ЧУ молодь
5 м. ЧЄ молодь
1-2 м. ЧУ
1-3 м. ЧЄ молодь
1-3 м. МРЗ
Бокс
20 Рибалко
Дмитро Дмитрович
04.05.1998 МСУ 1 м. ЧУ до 22 років
2 м. МТ
3 м. ЧЄ до 22 років
(виконано)
1-3 м. ЧУ

* ЧУ – чемпіонат України, КУ – Кубок України, ЧЄ – чемпіонат Європи, ЧС – чемпіонат світу, МТ – міжнародний турнір, МРЗ – міжнародні рейтингові змагання

Поділитись

Перемогу на відкритій першості Торецька з баскетболу вибороли соледарці
Велофестиваль «Дружбайк» у Дружківці в День фізичної культури і спорту України
Борець Донецької області Максим Євтушенко: «Медаль чемпіонату світу дуже надихає»