2018-03-12

У Великій Новосілці відбувся турнір серед школярів з дзюдо пам’яті Івана Чертил

25 лютого у Великій Новосілці, у залі боротьби РКОК «Нива», відбувся відкритий турнір з боротьби дзюдо серед школярів 1999-2002, 2003-2005, 2006-2008 років народження, присвячений пам’яті майстра спорту Івана Чертил.

У змаганні взяли участь 75 юнаків і семеро дівчат – команди з населених пунктів Донецької області: Велика Новосілка, Богатир, Красна Поляна, Покровськ, Мирноград, М. Янісоль.

За підсумками турніру визначились наступні переможці в різних вагових категоріях: Віктор Усотюк, Любов Бахал, Олександр Останчук, Олексій Васін, Євген Король, Євген Коровель, Богдан Оленюк, Олександр Скляр, Максим Тищенко, Вадим Никитенко, Микола Шевченко, Максим Водолазський, Едуард Ахромкін, Артем Бабенко.

Кращих борців турніру нагороджено грамотами та медалями, а найкращого — Миколу Шевченка – ще й борцівським кімоно.

Також за професіоналізм, розвиток боротьби дзюдо у Великоновосілківському районі, високі спортивні досягнення вихованців та з нагоди проведення турніру грамотами Великоновосілківської райдержадміністрації були нагороджені тренери-викладачі Регіональної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Старт» з боротьби дзюдо Сергій Гусєв, Олександр Косарєв і Андрій Чекубашев.

Поділитись

На Донеччині тривають реконструкція і ремонт обласних об’єктів спортивної сфери
Ніка Шурда і Олександра Левицька – з медалями чемпіонату України зі стрибків у воду серед дівчат
Рахунок на табло. «Шахтар» - «Хоффенхайм» - 2:2