2018-12-30

Визначено кращих спортсменів та тренерів Донеччини з олімпійських видів спорту в 2018 році

За підсумками виступів представників Донецької області на Всеукраїнських і міжнародних змаганнях протягом 2018 року визначено кращих спортсменів та тренерів з олімпійських видів спорту.

Місця в топ-десятці спортсменів посіли: Дмитро Кірпулянський (сучасне п’ятиборство), Владислав Коростельов (боротьба греко-римська), Віра Соснова (триатлон), Віталій Митрофанов (важка атлетика), Маргарита Крилова (триатлон), Сергій Смелик (легка атлетика), Володимир Джус (велоспорт), Максим Васильєв (велоспорт), Станіслав Оліферчик (стрибки у воду), Юрій Сухоруков (стрільба кульова).

Успішною роботою в 2018 року відзначилися тренери Георгій Драгулян (триатлон), Денис Задрановський (важка атлетика), Ірина Сухорукова (стрільба кульова), Михайло Марченко (легка атлетика), Дмитро Сидоров (сучасне п’ятиборство), Павло Кірпулянський (сучасне п’ятиборство), Тетяна Серорез (легка атлетика), Олексій Солнцев (велоспорт), Костянтин Степанцов (легка атлетика), Анатолій та Олена Чумаки (легка атлетика).

10 кращих спортсменів Донецької області з олімпійських видів спорту
за підсумками виступів у 2018 році


з/п
П.І. спортсмена Вид спорту, спортивне звання Кращі результати 2018 року Сума балів П.І.Б. тренера
1 Кірпулянський Дмитро
сучасне п’ятиборство,

заслужений майстер спорту України

2 м. – чемпіонат України
10 м. – чемпіонат Європи (естафета)
7 м. – чемпіонат світу (естафета)
3 м. – чемпіонат світу з біатлу (естафета)
1 м. – чемпіонат світу з триатлу (командне)

3057,5 Сидоров Дмитро Михайлович

Кірпулянський Костянтин Леонідович

2

Коростельов Владислав

боротьба греко-римська,

майстер спорту України

1 м. – чемпіонат України до 23 років
2 м. – чемпіонат України
7 м. – чемпіонат Європи
9 м. – чемпіонат Європи до 23 років
8 м. – чемпіонат світу до 23 років
9 м. – чемпіонат світу до 23 років (командне)
1675 Барановський Віталій Михайлович

Узун Артем Геннадійович

3

Соснова Віра
триатлон,

майстер спорту України

4 м. – чемпіонат світу з акватлону (молодь)
1 м. – чемпіонат України з триатлону в приміщеннях
1 м. – чемпіонат України з дуатлону
2 м. – чемпіонат України з триатлону на суперспринті
1 м. – чемпіонат України в олімпійській естафеті мікст
1 м. – командний чемпіонат України в приміщені
6 м. – Кубок Азії
3 м. – фінал Кубку України на олімпійській дистанції
1 м. – чемпіонат України з дуатлону серед молоді
1192,5 Драгулян Георгій Васильович
4 Митрофанов Віталій
важка атлетика,

майстер спорту України

3 м. – Кубок України
1 м. – чемпіонат України серед юніорів
1 м. – чемпіонат України серед молоді
2 м. – чемпіонат України
4 м. – чемпіонат Європи серед молоді
Юніорський рекорд України у ривку – 141 кг (в/к до 81 кг)

1140 Задрановський Денис Юрійович
5 Крилова Маргарита
триатлон,

майстер спорту України

1 м. – чемпіонат України
1 м. – чемпіонат України з акватлону
1 м. – чемпіонат України серед ШВСМ
3 м. – Кубок Азії
4 м. – Кубок Африки
9 м. – Кубок Європи
5 м. – чемпіонат світу з акватлону
2 м. – світовий рейтинг з акватлону
2 м. – чемпіонат України з зимового акватлону
кандидат на участь у Перших Всесвітніх пляжних іграх з акватлону

1110 Драгулян Георгій Васильович
6 Смелик Сергій
легка атлетика,

майстер спорту України міжнародного класу

1 м. – чемпіонат України (чотири рази)
5 м. – чемпіонат Європи (естафети)
12 м. – чемпіонат Європи (200 м)

990 Будков Сергій Олександрович
7 Джус Володимир
велоспорт,

майстер спорту України міжнародного класу

1 м. – Кубок України (багатоденна гонка)
1 м. – Кубок України (групова гонка)
1 м – чемпіонат України (трек)
1 м. – чемпіонат України (медісон)
11 м. – чемпіонат Європи (критеріум)
5 м. – чемпіонат Європи (елімінатор)

982,5 Солнцев Олексій В’ячеславович

Мирза Микола Мирчанович

8 Васильєв Максим
велоспорт,

майстер спорту України міжнародного класу

1 м. – чемпіонат України (критеріум)
1 м – чемпіонат України (трек)
1 м. – чемпіонат України (медісон)
8 м. – чемпіонат Європи, трек, командна гонка
11 м. – чемпіонат Європи (критеріум)

897,5 Мирза Микола Мирчанович

Солнцев Олексій В’ячеславович

9 Оліферчик Станіслав
стрибки у воду,

майстер спорту України міжнародного класу

1 м – чемпіонат України
2 м. – чемпіонат України
3 м. – чемпіонат Європи
1 м. – Кубок України
8 м. – етап Кубку світу

869 Головань Анатолій Іванович
10 Сухоруков Юрій
стрільба кульова,

заслужений майстер спорту України

1 м., 2 м., 3 м. – чемпіонат України
11 м. – чемпіонат світу

845 Сухорукова Ірина Геннадіївна

10 кращих тренерів Донецької області з олімпійських видів спорту
за підсумками 2018 року


з/п
П.І.Б. тренера Почесне звання, посада Вид спорту П.І. кращих спортсменів – вихованців тренера Сума балів
1 Драгулян Георгій Васильович
заслужений тренер України, тренер-викладач ШВСМ триатлон Крилова Маргарита, Соснова Віра, Меньшиков Іван, Шабанов Дмитро, Зємцев Віктор 4662,5
2 Задрановський Денис Юрійович
тренер-викладач ШВСМ важка атлетика Коханенко Олена, Гладиш Олександр, Кобець Максим, Алєксандрова Марина, Єфімчук Надія, Митрофанов Віталій 3315
3 Сухорукова Ірина Геннадіївна
заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-викладач ШВСМ стрільба кульова Сухорукова Вікторія, Сухоруков Юрій, Чуніхіна Валентина, Сулімова Карина, Дімніч Ігор, Шклярук Андрій 2700
4 Марченко Михайло Степанович
заслужений тренер України, тренер-викладач ШВСМ легка атлетика Миколенко Марія, Поздняков Олексій, Красуцька Анна, Демченко Валентина, Сергієнко Олексій 2489
5 Сидоров Дмитро Михайлович
заслужений тренер України, тренер-викладач ШВСМ сучасне п’ятиборство Кірпулянський Дмитро, Спас Анастасія, Шуплякова Катерина 4780
(2390/2390)
6 Кірпулянський Павло Костянтинович
тренер-викладач ШВСМ
7 Серорез Тетяна Борисівна
тренер-викладач ШВСМ легка атлетика Радюк Олена, Коваль Катерина, Винничук Євген, Коноваленко Артем, Кривошанов Олексій, Піддубний Артем 2385
8 Солнцев Олексій В’ячеславович
тренер-викладач ШВСМ велоспорт Джус Володимир, Малєєв Тимур 1717,5
9 Степанцов Костянтин Альбертович
заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-викладач ШВСМ легка атлетика Аліксійчук Андрій, Пироженко Наталя, Сітковський Олександр, Дуць Марина 1648,5
10 Чумак Анатолій Іванович
тренер-викладач ШВСМ легка атлетика Малосілов Олександр, Логвиненко Аліна, Ткачук Вікторія, Пирогов Олександр, Попова Катерина, Нелепа Ганна 2337,5
(1353/1353)
Чумак Олена Віталіївна
тренер-викладач ШВСМ

Поділитись

«Олімпійське лелеченя» у Мирнограді
Рахунок на табло. «Десна» (Чернігів) - «Олімпік» (Донецьк) - 0:1
Шкільна волейбольна ліга України у Вугледарі