2017-10-20

Хокеїсти Донеччини вп’яте вирушили за Континентальним кубком

20-22 жовтня ХК «Донбас» (Донецьк) виступить на чвертьфінальному етапі ХХІ Континентального кубку ІIHF. Суперниками чемпіонів України будуть «Нарва» (чемпіон Естонії), «Курбадс» (чемпіон Латвії) і «Тихи» (віце-чемпіон Польщі). Путівку до півфінального етапу отримає лише переможець квартету. Всі шість матчів цього етапу транслюватиме з Риги телеканал xsport і портал xsport.ua в прямому ефірі. Розклад матчів української команди такий: 20-го – 15.10, 21-го – 18.00, 22-го – 14.00.

Континентальний кубок – хокейний турнір під егідою Міжнародної федерації хокею із шайбою (ІIHF) серед європейських клубних команд. Турнір започатковано 1994-го року, і за цей час хокейна Україна тріумфувала лише раз: 2013-го року на льоду донецького палацу спорту «Дружба» трофеєм заволодів ХК «Донбас». Наразі донеччани вп’яте вирушили за Континентальним кубком.

Цього сезону 17 команд (по одній від країни) визначать переможця у період з 29 вересня по 14 січня. Змагання проводяться у чотири раунди, на усіх етапах путівку до наступного отримують лише переможці груп. Дивіться європейський хокей на телеканалі xsport і порталі xsport.ua в прямому ефірі.