2018-04-18

«Золота шайба Донбасу» розширює географію

14-15 квітня у Дружківці, на базі Льодової арени «Альтаїр», відбувся дитячий турнір «Золота шайба Донбасу»-2018 з хокею, в якому взяли участь сім команд з міст Донеччини (хокеїсти 2009-2011 років народження).

Цього року традиційний турнір розширив географію учасників: до Дружківки, Краматорська, Костянтинівки і Слов`янська долучились Бахмут, Покровськ і Торецьк.

Це дозволило змінити формат проведення турніру,  він пройшов в одне коло. У 21-й грі закинуто 306 шайб, і це є рекордом турніру — як за абсолютним показником, так і за середньою результативністю (14 шайб за матч).

Перемогу відсвяткували господарі арени – команда Дружківки (12 очок). Призові місця посіли Слов`янськ (10) і Краматорськ (7). Нижче розташувались Покровськ (5), Костянтинівка (4), Бахмут (2), Торецьк (2).

Варто відзначити дебютантів змагань – команду Торецька, яка посіла останній рядок, але чинила гідний опір кожному супернику. І, до речі,  продемонструвала п`ятий результат – як за результативністю в атаці, так і за надійністю у захисті.

Поділитись

Учнівська молодь Костянтинівки змагалась у легкоатлетичних дисциплінах
Футбольний турнір дитячих команд у Часів Ярі до Дня Європи
Святковий захід у Торецьку до Дня фізичної культури і спорту України