2021-02-02

3 лютого в Краматорську пройде захід у рамках Глобального тижня спорту

З 1 по 5 лютого в онлайн-форматі відбудуться заходи Глобального тижня спорту (Global Sports Week Paris) – це новий щорічний напрямок у світі спорту, який об’єднує міжнародних лідерів цієї сфери та інших впливових представників для обміну досвідом та побудови майбутнього. У 2021 році проводиться вдруге під Високим патронатом Президента Франції Емманюеля Макрона, а також під патронатом ЮНЕСКО.

З цієї нагоди 3 лютого Відділення НОК України в Донецькій області реалізує Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проєкт для дітей та молоді #OlympicLab за напрямком «Олімпійські та людські цінності».

Захід відбудеться на базі футбольного клубу «Авангард» у місті Краматорськ. Юні футболісти дізнаються про співробітництво України з ЮНЕСКО, про Формулу успіху Президента НОК України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки, який є єдиним в Україні, хто має титул Чемпіона спорту ЮНЕСКО і хто впродовж багатьох років у своїй діяльності впроваджує гуманістичні ідеї та принципи цієї організації. Також на учасників заходу очікує зустріч із зірковим гостем – майстром спорту України з боксу Ганною Охрей.

Поділитись