2018-05-03

38 нагород чемпіонату України з традиційного карате поповнили скарбничку Донецької області

27-30 квітня у Кропивницькому відбувся чемпіонат України з традиційного карате серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків та молодших юнаків, в якому взяли участь 625 каратистів з 9-ти областей України.

Збірна команда Донецької області під керівництвом тренерів Костянтина Пеняшкіна, Олексія Шаряк і Олександра Гончаренко здобули 38 медалей (7 золотих, 14 срібних та 17 бронзових).

Здобутки Донеччини за підсумками чемпіонату:

Валерія Пеняшкіна стала чотириразовою срібною та бронзовою призеркою («ката», «куміте», «фуко-го», «ен-бу», «командне ката», 18-20 років);

Валерія Батицька здобула «золото» та дві бронзові нагороди чемпіонату («фуко-го», «командне ката», 16-17 років);

Поліна Хоролець стала дворазовою чемпіонкою, дворазовою срібною призеркою, а також здобула «бронзу» (у видах програми «ката», «ен-бу», «куміте», «фуко-го», «командне ката», 16-17 років);

Другу ступень п’єдесталу пошани посіли: Тимур Хоролець, Ярослав Сахно і Матвей Щербаков  у «командному ката» 8-9 років, а також Андрій Стрюк у віковій категорії 14-15 років;

Микита Клімашевський – срібна і бронзова медалі («командне ката», «фуко-го», 14-15 років) та Ілля Курбатський – «срібло» і «бронза» в розділах «ен-бу», «командне ката», 16-17 років;

Кирило Клімашевський – «золото» і «срібло» чемпіонату («ен-бу», «командне ката», 14-15 років);

Бронзові призери змагань: Глеб Яковлєв («командне ката», 10-11 років); Богдан Леонов («командне ката», 10-11 років), Наталія Пеняшкіна («куміте», +21 років), Юлія Рубець («командне ката», 12-13 років);

Дворазові бронзові призери: Матвей Шевченко («ката», «командне ката», 10-11 років) і Кароліна Томінець («ката», «командне ката», 8-9 років);

Єгор Брежнєв і Артем Кошелєв здобули по золотій і бронзовій нагороді в категорії 14-15 років в «ен-бу» і «командне ката»;

Вікторія Мироненко у видах програм «ката», «куміте» і «командне ката» в категорії 12-13 років стала одразу золотою, срібною і бронзовою призеркою чемпіонату.