2023-07-07

4 легкоатлети Донеччини відзначилися медалями на юніорському чемпіонаті України

1-2 липня в місті Луцьк відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів, що зібрав 379 учасників 2004-2005 років народження та молодших із 23 регіонів і столиці держави.

Від Донецької області на першості виступили 11 спортсменів, чотири з яких здобули медалі.

Представниця міста Бахмут Марія Ларіна виграла змагання зі штовхання ядра вагою 4 кг, показавши результат 14,72 м. Таким чином, вона підтвердила своє право виступити в складі збірної України на юніорському чемпіонаті Європи, що пройде у серпні в Ізраїлі. Марія є спортсменкою відділення легкої атлетики Школи вищої спортивної майстерності Донеччини, вихованкою Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки та ДЮСШ міста Торецьк. Її тренери – Олексій Семенов, Іван Романенко та Ольга Семенова.

Валентин Лобода з Бахмута, учень коледжу ім. С.Бубки та атлет ШВСМ, переміг у стрибках з жердиною, повторивши особистий рекорд – 4,80 м. Його тренерами є Юрій Седньов та Павло Задорожний.

Костянтин Оніщенко з Бахмута здобув бронзову медаль у бігу на 3000 м з перешкодами, продемонструвавши свій кращий час на цій дистанції – 10:02.18. Він є учнем ДОСФКСП ім. С.Бубки, його тренери – Михайло Третьяков та Юрій Оніщенко.

Марія Стрєлець із Костянтинівки, вихованка міської комплексної ДЮСШ, учениця ДОСФКСП ім. С.Бубки та атлетка ШВСМ, посіла 3 місце в метанні диска вагою 1 кг з результатом 38,62 м. Тренери Марії – Сергій Стрєлець та Олексій Семенов.