2023-08-10

4 юних велосипедисти Донеччини здобули медалі чемпіонату України в Житомирі

3-6 серпня місто Житомир прийняло чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе в парній гонці та гонці-критеріумі (1 тур), а також всеукраїнські змагання в груповій гонці серед юнаків, дівчат, молодших юнаків, молодших дівчат. За нагороди боролися понад 100 учасників із 16 команд регіонів країни.

Від Донеччини виступили 5 спортсменів: вихованці Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велоспорту та учні Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, представники Лиманської та Бахмутської громад. І попри спекотні погодні умови та повітряні тривоги, які ускладнювали змагання, велосипедисти Донецької області відзначилися низкою нагород.

У парній гонці на 10 км «золото» серед молодших юнаків здобув Максим Кікоть (ОСДЮСШОР) разом із Дмитром Старовойтовим з Житомирщини (їхній час – 13 хв. 39 сек.). У віковій групі юнаки срібним призером став Андрій Захарченко (ДОСФКСП ім. С.Бубки) разом із Андрієм Головченком з Дніпропетровщини (13 хв. 32 сек.), бронзовими призерами – Дмитро Ємченко та Іван Кононенко (ОСДЮСШОР) з результатом 13 хв. 35 сек.

За підсумками 1 туру чемпіонату України в гонці-критеріумі Максим Кікоть, набравши 14 очок, посів друге місце серед молодших юнаків (другий тур заплановано провести в Білій Церкві на 14-17 серпня, третій тур – у Львівській області з 30 серпня по 3 вересня).

У рамках всеукраїнських змагань в груповій гонці на 50 км срібну медаль серед молодших юнаків здобув Максим Кікоть (56 хв. 27 сек.) та бронзовим призером в категорії юнаки став Андрій Захарченко (1:24.40 хв.).

Підготували велосипедистів Донеччини тренери Валерій Красов, Олександр Геращенко та Кирило Поспєєв.