2020-12-18

62 тисячі подарунків дітям Донеччини від ХК «Донбас» та Фонду Бориса Колеснікова

Соціальну акцію до Дня святого Миколая спортсмени та благодійники проводять сьомий рік поспіль.

Цього року представники хокейного клубу «Донбас» та Благодійного фонду Бориса Колеснікова вручили дітям 62 000 солодких наборів, відвідавши школи та дитбудинки Дружківки, Краматорська, Покровська, Костянтинівки, Слов’янська, Святогірська, Миколаївки, а також Олександрівського, Покровського і Костянтинівського районів.

Шоколадні презенти також отримали учні технікумів Костянтинівки та Дружківки. Представники донецького клубу і фонду не забули і про тих, хто виховує молоде покоління, – 7 000 новорічних подарунків отримали педагоги регіону. Ще 1 300 солодких наборів благодійники передали дітям з багатодітних та малозабезпечених родин Закарпаття.

«Мій Фонд і хокейний клуб продовжують надавати підтримку молодим землякам, дарувати їм хвилини радості. Зараз для всіх дуже важливо розуміти, що в житті є тимчасові труднощі, але є і вічні істини. І в цьому я бачу величезний сенс Дня святого Миколая – порадувати і заохотити дітей, побажати людям щастя в майбутньому році і вселити впевненість, що разом ми здолаємо будь-які труднощі. Вірю, що 2021-й принесе нам здоров’я, благополуччя, мир і добро», – зазначив президент ХК «Донбас» Борис Колесніков.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відзначимо, що за сім років реалізації соціальної ініціативи подарунки отримали близько півмільйона дітей з Донецької області.

«Починаючи з 2013 року, гравці «Донбасу» беруть участь в цій соціальній акції – щороку зустрічі з дітьми по-особливому хвилюючі та приємні, – розповів капітан ХК «Донбас» Віктор Захаров. – Ми даруємо дітям нашу любов і увагу, а вони, в свою чергу, діляться щирими емоціями і справжнім щастям. Завдяки нашому президенту Борису Вікторовичу Колеснікову сьогодні дитячих посмішок на 62 тисячі стало більше».

Вручення подарунків напередодні новорічних свят – це один з численних соціальних проєктів, які реалізують благодійний фонд і хокейний клуб «Донбас». Вже стало доброю традицією спільне привітання дітей Донецької області з Днем знань, організація екскурсійних поїздок по Україні та відвідування знакових спортивних матчів, технічне оснащення навчальних закладів в рамках регіонального проекту «Давай, вболівай!», а також інші акції та ініціативи.

Поділитись