2018-08-22

Веслярі Донеччини виступили на чемпіонаті України в Полтаві

15-19 серпня в Полтаві відбувся командний чемпіонат України з веслування на байдарках та каное, у якому взяли участь представники 21 області та міста Київ – близько 500 осіб різних вікових груп.

Від Донецької області на змаганнях виступили два спортсмени маріупольської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Атлетик»: майстер спорту України Святослав Беспалов та Олексій Мікула, який має перший розряд.

Найкращий результат Святослав показав у змаганнях на байдарках-одиночках на дистанції 200 м, де він з часом 36.26 секунд посів третє місце у фіналі. Переможцем тут став Іван Семикін, другим був Даніїл Кузьмін (обидва – Київська область).

За підсумками чоловічих змагань на байдарках-двійках на дистанції 200 м Беспалов та Мікула фінішували на 11-й сходинці з часом 36.75 секунд.

Святослава Беспалова тренують Зоя Венгер і Олександр Коньков, а Олексія Мікулу – Олена Бурлій.