2019-02-01

«Шкільна волейбольна ліга України» у Слов’янську

29 січня в місті Слов’янськ, у спортивному залі загальноосвітньої школі №1,  відбувся фінал міського етапу Всеукраїнських змагань «Шкільна волейбольна ліга України» серед юнаків 2005 р.н.

У фінальному етапі взяли участь три команди: ЗОШ №1, ЗОШ №4, ЗОШ №5. У напруженій боротьбі перемогла команда загальноосвітньої школи №4, друге місце посіла команда загальноосвітньої школи №1, третє місце посіла команда загальноосвітньої школи №5.

Призерів змагань відзначено грамотами відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради. Також команда-переможець отримала м’яч від Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Команда загальноосвітньої школи №4 буде представляти місто Слов’янськ на обласному етапі змагань «Шкільна волейбольна ліга України».