2019-02-01

Команда легкоатлетів Донеччини перемогла на юнацькому чемпіонаті України в Сумах

28-30 січня в місті Суми в манежі Сумського державного університету відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодше, де спортсмени Донеччини продемонстрували свої кращі здібності.

За підсумками змагань у активі Донецької області – 4 золоті, 4 срібні, 2 бронзові нагороди та 1 місце в командному заліку з результатом 839 очок.

Захопливим видався фінал з бігу на 60 м з бар’єрами серед дівчат, де новий національний рекорд України встановила Кристина Юрчук – 8.65 с. Спортсменка також стала першою в бігу на 60 м, покращивши власний час – 7.70 с.

Ще одне «золото» до скарбнички регіону принесла Дар’я Озерянова, яка в стрибках у висоту подолала планку, встановлену на висоті 1 м 81 см – це також оновлення власного показника.

Ярослав Бублик з новим особистим рекордом у стрибках з жердиною (4 м 60 см) піднявся на другу сходинку п’єдесталу пошани. Євгенія Коновалова зі своїм кращим часом (7.77 с) фінішувала другою у фінальному забігу на 60-метрівці. Ще одне «срібло» у штовханні ядра отримала Марія Ларіна (13 м 46 см).

Бронзовими призерами, показавши свої кращі результати, стали: Данило Журавов – на дистанції 400 м (50.98 с), Альбіна Куракулова – у бігу на 60 м з бар’єрами (9.16 с).

За підсумками  шведської естафети 100+200+300+400 м юнацька збірна Донецької області (Сергій Луценко, Ярослав Бублик, Данило Журавов, Олександр Сосновенко) здобула перемогу з часом 2:02.96 хв., а команда дівчат (Євгенія Коновалова, Кристина Юрчук, Аліна Костіна, Ольга Дибка) посіла друге місце з часом 2:20.55 хв.

Додамо, що за підсумками змагань буде сформовано збірну України, яка 6 березня в Стамбулі візьме участь у міжнародній матчевій легкоатлетичній зустрічі Білорусь-Франція-Туреччина-Україна.