2019-03-27

Олександр Корнєв здобув «срібло» на міжнародному турнірі з боксу у Вільнюсі

20-24 березня у Вільнюсі (Литва) відбувся 14-й міжнародний турнір з боксу серед молоді класу «А» на честь триразового чемпіона Європи, першого Олімпійського чемпіона Литви Данаса Познякаса – XIV International «Danas Pozniakas» Youth Boxing Tournament.

У складі збірної України Донеччину представив Олександр Корнєв з міста Бахмут, вихованець Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки.

Наш боксер, виступаючи в найлегшій ваговій категорії – 49 кг, впевнено переміг Балінта Хапуварі з Угорщини, але у фіналі поступився росіянину Айрату Муслімову.

Зазначимо, що всього учасниками змагань стали 100 боксерів з 15-ти країн світу, а в активі українців виявилось 6 нагород: одна золота, три срібні та дві бронзові.