2024-07-29

Легкоатлети Донецької області – переможці та призери юніорського чемпіонату України

25-26 липня в місті Івано-Франківськ відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів, що зібрав 276 учасників і учасниць до 20 років із 23 регіонів та столиці держави.

Від Донецької області на змаганнях виступили 13 спортсменів – вихованці Школи вищої спортивної майстерності, Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, ДЮСШ №2 м. Краматорськ.

Представники Донеччини здобули 2 золоті, 3 срібні та 2 бронзові нагороди, набрали в підсумку 469 очок і посіли 7 місце в загальнокомандному заліку.

Костянтин Оніщенко з Бахмута переміг у бігу на 3000 м з перешкодами, показавши особистий рекорд – 9 хвилин 33,53 секунди.

Марія Стрєлець із Костянтинівки виграла змагання в метанні диска з результатом 47,33 м.

У бігу на 800 м срібними медалями відзначилися: серед юніорок – Дар’я Дубенець із Дружківки (2:17,90), серед юніорів – Єгор Менчаков із Бахмута (1:58,38).

У стрибках з жердиною на п’єдестал пошани зійшли два представники Бахмута: другим став Валентин Лобода (4,80 м), третім – Владислав Міщанін (4,40 м).

«Бронзу» в естафетному бігу 4х400 м серед юніорок із часом 4:04.08 здобула команда Донецької області, до якої увійшли Єва Русінова з Дружківки, Анастасія Савчук із Вугледару, Дар’я Дубенець із Дружківки та Іванна Біленька з Бахмута.

Переможців та призерів юніорського чемпіонату України підготували тренери Тетяна Серорез, Юрій Оніщенко, Сергій Стрєлець, Микита Кадацький, Ольга Лук’янова, Костянтин Степанцов, Михайло Третьяков, Юрій Седньов, Тетяна Савчук, Олексій Кривошанов, Юрій Кузьменко.

Додамо, що 4 місце посів Дмитро Єщенко в бігу на 400 м (50,79 с), а п’ятими у своїх дисциплінах були: Іван Тітов – у стрибках у висоту (1,90 м), Анастасія Шкодінова – у метанні молота (42,20 м).