2020-02-17

Аліна Бережна – бронзова призерка чемпіонату Європи з боротьби

З 10 по 16 лютого в Римі (Італія) відбувся чемпіонат Європи з трьох видів боротьби: греко-римської, вільної та жіночої.

Донецьку область у складі збірної команди України представили три спортсмени школи вищої спортивної майстерності, у активі яких опинилась одна нагорода.

У ваговій категорії 72 кг бронзовою призеркою стала Аліна Бережна (у дівоцтві Махиня) – заслужений майстер спорту України, чемпіонка світу та Європи родом із Торецька. Перше протистояння з білорускою Анастасією Зімянковою наша спортсменка виграла дуже впевнено – 8:0, проте в півфіналі за підсумками впертої боротьби поступилась росіянці Наталії Воробйовій – 2:4. У сутичці за «бронзу» Аліна з рахунком 6:0 перемогла Мерве Пул із Туреччини.

Інші представники Донеччини, які на чемпіонаті Європи 2019 року в Бухаресті були серед кращих, цього разу не змогли здобути медалі. Майстер спорту України міжнародного класу Ірина Гусяк виступила у ваговій категорії 53 кг, а заслужений майстер спорту України Олександр Хоцянівський із Волноваського району, який у ваговій категорії 125 кг вже має ліцензію на участь у Олімпійських іграх 2020 року, у Римі двічі переміг та двічі програв.

Поділитись