2018-05-04

Алла Заворітня і Микола Бахтін здобули в Угорщині медалі міжнародного турніру з дзюдо

28-29 квітня в Будапешті (Угорщина) відбувся XXXI Міжнародний турнір з дзюдо «Budapest Cup», в якому взяли участь 1512 дзюдоїстів з 206 клубів, що представляють 23 країни – Європу, США, Канаду, Австралію.

На цьому змаганні, який є одним з найпрестижніших і найсильніших турнірів серед дітей у Європі, виступили п’ятеро представників Донецької області. Це вихованці тренера-викладача В’ячеслава Менчакова і КПНЗ «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з видів боротьби».

Єдина на турнірі дівчина з Донеччини – 12-річна маріупольчанка Алла Заворітня – перемогла у ваговій категорії до 45 кг, здолавши у фінальній сутичці представницю Польщі.

Микола Бахтін здобув перемоги у п’яти поєдинках і став бронзовим призером у в/к до 30 кг.

Костянтин Іванов посів п’яте місце у в/к до 81 кг.