2018-10-09

Артем Піддубний – дворазовий чемпіон Київського марафону. Вікторія Калюжна – віце-чемпіонка в Білій Церкві

7 жовтня в Україні відбулись два найвідоміших у країні марафони – Київський і Білоцерківський, на яких вдало виступили легкоатлети Донецької області Артем Піддубний і Вікторія Калюжна.

Вдев’яте Київський марафон пройшов вулицями української столиці. Переможцем на марафонській дистанції «9th Wizz Air Kyiv City Marathon» другий рік поспіль став Артем Піддубний, який фінішував з часом 2:28.29.

«Це мій другий марафон за три нижні – дуже важко і психологічно, і в підготовці. Я дуже вдячний моїм тренерам Тетяні Серорез і Віталію Мельцаєву за допомогу в підготовці. Зараз на мене чекає невеликий відпочинок, після якого почну підготовку до нового сезону», – прокоментував Артем Піддубний.

На напівмарафонській дистанції в Білій Церкві перемогла Лілія Фісковічі з Тирасполя (1:11.36), другою за 14 секунд фінішувала Вікторія Калюжна.