2017-10-11

Артем Піддубний виграв Київський марафон-2017

8 жовтня в столиці України відбувся восьмий міжнародний Київський марафон. На Майдані Незалежності зібрались 10 тисяч бігунів з 52 країн. Цього року на старт головної дистанції (42,195 км) вийшли майже 1200 марафонців, що є рекордною кількістю учасників.

Переможцем безпосередньо марафону став представник Донецької області – професійний легкоатлет з Бахмута Артем Піддубний, який подолав 42,195 км з часом 2 години 24 хвилини 20 секунд.

– На початку дистанції я боровся за першість з торішнім переможцем (Олегом Ліщишиним – прим.). На перших десяти кілометрах ми мінялися позиціями на дистанції, але я себе контролював і чекав, коли він втомиться. А вже після 30-го км дистанції я зрозумів, що поряд нікого немає взагалі і усвідомив, що можу виграти. Люди підтримували мене на дистанції, це додавало мені емоцій. Хочу подякувати організаторам за такий марафон. Сьогодні я на дві секунди побив свій власний рекорд, і дуже задоволений своїм результатом, і тим, як себе почуваю, – розповів Піддубний прес-службі федерації легкої атлетики України.

Друге місце за підсумками Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 посів Анатолій Бондаренко (Дніпропетровська область), який фінішував через 6 хвилин 15 секунд (2:30.35), а третє – одесит Володимир Васьков, який прибіг на сім хвилин пізніше чемпіона (2:31.39). Переможець Київського марафону минулого року Олег Ліщишин зі Львова здолав фінішну пряму шостим, програвши лідеру 16,04 хвилин.

Нагадаємо, у 2017 році легкоатлет Донецької області Артем Піддубний був кращим на 4-му Харківському міжнародному марафоні (30 квітня) та здобув звання чемпіона України з марафонського бігу (24 вересня).