2020-10-12

Асоціація футболу Донецької області провела відкриті уроки футболу для школярів Лиманської ОТГ

5 та 6 жовтня на стадіоні «Локомотив» міста Лиман проведено тренування  на відкритому повітрі для учнів закладів загальної середньої освіти Лиманської ОТГ. Регіональні тренери ГО «Асоціація футболу Донецької області» залучили до заходу 120 дітей та 15 вчителів фізичної культури з 11 сільських та 4 міських шкіл в рамках соціального проєкту Української асоціації футболу «Відкриті уроки футболу».

Протягом двох днів юнаки та дівчата 5-7 класів у цікавій ігровій формі набували навичок володіння футбольним м’ячем, злагодженої командної гри, пізнавали елементи гри у футбол та багато цікавого. Насичена програма, проведена регіональними тренерами, чудова погода та бадьорий настрій створили справжнє свято для дітей.

Кожен навчальний заклад отримав у подарунок від Асоціації футболу Донецької області – спортивний інвентар для тренувань та гри у футбол.

Управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради висловило подяку Асоціації футболу Донецької області та її регіональним тренерам за організований захід.

Поділитись