2020-10-06

Баскетболістки Донеччини – срібні призерки турніру в Харкові

З 2 по 4 жовтня у місті Харків, на базі СК «Харківський авіаційний університет», відбувся традиційний турнір – Кубок заслуженого тренера України С.Д. Новікової з баскетболу серед дівчат 2009-2010 р.н.

У змаганнях взяли участь чотири команди – з Дніпра, Добропілля (Донецька область), Миргорода (Полтавська область), а також збірна Харківської області.

Команда дівчат ДЮСШ відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради (тренер-викладач Олексій Очеретний) першу гру провела з командою Дніпра і на останній хвилині поступилася трьома очками (26:29). Наступні ігри наші дівчата перемогли збірну Харківської області (34:26) і команду з Миргорода (34:27).

За результатами проведених ігор перше місце виборола команда СДЮСШОР №5 м. Дніпро, яку нагородили кубком і медалями. Команда дівчат ДЮСШ м. Добропілля посіла друге місце і отримала статуетку та медалі. Збірній команді Харківської області вручили медалі за третє місце.

У номінації «Кращий гравець» рішенням суддівської колегії відзначено вихованку ДЮСШ відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради Ольгу Господінову.