2019-12-29

Бахмут прийняв Кубок Донецької області з легкої атлетики, присвячений пам’яті Станіслава Асоскова

27 грудня у манежі спорткомплекса «Металург» міста Бахмут відбувся останній легкоатлетичний старт 2019 року – Кубок Донецької області з легкої атлетики, присвячений пам’яті Станіслава Асоскова. Цей старт зібрав понад півтори сотні спортсменів с різних куточків Донецької та Луганської областей.

У відкритті змагань взяли участь президент Федерації легкої атлетики Донецької області Віктор Лис, головний тренер Донецької області з легкої атлетики Тетяна Серорез, головний суддя змагань, суддя національної категорії Ігор Скирда, а також Юлія Фридман – донька Станіслава Асоскова.

Організатори і учасники турніру вшанували пам’ять Станіслава Асоскова – заслуженого працівника фізичної культури та спорту, суддю національної категорії, тренера, людини, котра внесла великий внесок у розвиток легкої атлетики у нашому регіоні. Вже рік з нами немає Станіслава Юлійовича, однак пам’ять про цю добру та щиру людину живе у серці кожного з нас.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На відкритті змагань президент ФЛАДО Віктор Лис привітав двох атлетів Донеччини, які виконали норматив «Майстер спорту України». Відповідні посвідчення отримали Ольга Дибка (ДВУОР ім. С.Бубки, тренери Тетяна Серорез, Костянтин Васькін) і Олександр Михайліченко (ДО ДЮСШІ, тренер Юрій Оніщенко).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За програмою змагань спортсмени продемонстрували свої найкращі результати у наступних видах: біг 60 м з/б, 60 м, 300 м, 600 м, 1 000 м, 3 000 м, стрибок у довжину, потрійним, висота, жердина, штовхання ядра.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У загальнокомандному заліку найкращою стала команда Бахмута (276 очок), яка випередила команди Костянтинівки (173 очки), Дружківки (78 очок), Торецька (68), Слов’янська (40). До заліку не увійшли результати команд з Луганщини – Сєвєродонецька та Лисичанська.

Усі результати турніру – за посиланням.

Поділитись