2018-03-04

Бахмут прийняв юнацький чемпіонат Донецької області з волейболу

22-25 лютого у Бахмуті відбувся чемпіонат Донецької області з волейболу серед юнаків 2003 р.н і молодше. У змаганнях взяли участь команди з міст Бахмут, Лиман, Покровськ, Родинське, Сіверськ, Соледар, Костянтинівського і Слов’янського районів.

Після наради головної суддівської колегії з представниками команд було заплановано наступне. Усі команди поділяються на дві підгрупи (по чотири у кожній), де по колу зіграють між собою, а потім у стикових матчах розіграють усі місця, окрім перших двох команд у своїх підгрупах. Вони грають так звані схрести, коли команда, яка посіла перше місце у своїй підгрупі, грає з командою, яка посіла друге місце у своїй підгрупі, а потім у стикових зустрічах розігрують призові місця.

Переможцями у своїх підгрупах стали Бахмут і Родинське, другі місця посіли Соледар і Покровськ. У стикових іграх Бахмут і Соледар перемогли своїх опонентів з Покровська та Родинського.

У впертій боротьбі перемогу здобула команда Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 міста Бахмут. У фінальному поєдинку вихованці Олександра Мирного перемогли команду волейболістів «Артемсолі» з міста Соледар. Третє місце у спортсменів Дитячо-юнацької спортивної школі міста Родинське.