2023-09-15

Боксер із Маріуполя Максим Рудик пройшов навчально-тренувальний збір у Ірландії

З 29 серпня по 11 вересня Дублін гостинно прийняв команду України з боксу, що спільно з ірландськими спортсменами провела підготовчий збір до майбутніх змагань.

У складі національної збірної Донецьку область представив 19-річний боксер Школи вищої спортивної майстерності регіону, майстер спорту України Максим Рудик.

Програма НТЗ у ірландській столиці передбачала фізичну й тактичну підготовку під керівництвом старшого тренера української збірної Дмитра Сосновського, а також проведення роботи в парах з ірландцями.

Максим Рудик, який тільки в 2023 році перейшов із молодіжної до дорослої вікової категорії, отримав у Дубліні безцінний міжнародний досвід задля підвищення своєї майстерності. Найближчим випробуванням для маріупольського боксера має стати чемпіонат України серед чоловіків, запланований на листопад.

Після втрати домівки в Маріуполі та певних поневірянь різними містами України Максим разом із батьком і тренером Володимиром Рудиком оселилися в Полтаві. Цьогоріч спортсмен вступив до Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка на спеціальність «Фізична культура і спорт».

У своїй підготовці до змагань Максим отримує поради і від другого наставника – заслуженого тренера України Валерія Черенкова, а також має постійний зв’язок із тренером національної збірної Дмитром Сосновським і старшим тренером Донецької області Андрієм Бичковим.

Поділитись