2017-12-27

Боксери Донеччини здобули медалі Всеукраїнського турніру серед юнаків у Коломиї

18-23 грудня у місті Коломия (Івано-Франківська область) відбувся  Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків. Призерами змагань стали покровські спортсмени Максим Наумов і Єгор Валяєв.

Змагання пройшли на базі Фізкультурно-спортивного комплексу «Локомотив». За звання кращих  змагалися 92 боксери з Волинської, Івано-Франківської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Одеської, Тернопільської, Харківської, Херсонської областей.

У цих змаганнях вдало виступили боксери з міста Покровськ. У ваговій категорії 50 кг Максим Наумов провів три бої та виборов друге місце. У вазі 40 кг Єгор Валяєв провів два бої та виборов третє місце. Обидва спортсмени тренуються під керівництвом тренерів Батира Карімова та Сухебатора Жигжжавина (ДО СДЮСШОР з боксу).