2019-02-26

Боксери Донеччини здобули 6 медалей на чемпіонаті України серед юніорів у Харкові

З 19 по 24 лютого місто Харків приймало чемпіонат України з боксу серед юніорів, який зібрав представників 24 регіонів.

Від Донецької області на змаганнях виступили 17 спортсменів, у активі яких 6 медалей: 1 золота та 5 срібних.

Чемпіоном України вкотре став Роман Літвінов з Покровська, вихованець тренерів Батиралі Карімова та Сухебатора Жигжжавина. У ваговій категорії до 50 кг наш боксер виявився сильнішим за Артема Бродського (Кіровоградська область), Максима Майданця (Вінницька область), Мілана Рокіцана (Закарпатська область) та, у фіналі, переміг Дениса Роздольського (Івано-Франківська область).