2023-04-12

Боксери Донеччини здобули два «золота» і «бронзу» на юніорському чемпіонаті України

З 2 по 9 квітня в місті Хмельницький відбувся чемпіонат України з боксу серед юніорів та юніорок, охопивши спортсменів 2007-2008 років народження з різних регіонів держави.

Донеччину на змаганнях представили боксери з Білозерського, Добропілля, Костянтинівки, Краматорська, Маріуполя, Покровська, Селидового і Українська, серед яких нагородами відзначилися вихованці двох комунальних закладів, підпорядкованих Донецькій облдержадміністрації.

Учениця 9 класу Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки Єлизавета Безверхня з Костянтинівки здобула золоту нагороду у ваговій категорії 75 кг. Вона виграла три боя, два з яких достроково. Тренерами Єлизавети є Андрій Бичков та Денис Харькін.

Дві медалі вибороли вихованці Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу. Давид Жигжжавин з Маріуполя, тренує якого батько Сухебатор Жигжжавин, виграв змагання у ваговій категорії 54 кг. Відаді Зейнієв з Покровська, наставником якого є заслужений тренер України Батіралі Карімов, став бронзовим призером у ваговій категорії 57 кг.

Відзначимо, що завдяки успішному виступу в Хмельницькому Єлизавета Безверхня та Давид Жигжжавин отримали право готуватися в складі збірної України до чемпіонату Європи, що має пройти в липні у Румунії.