2018-10-17

Боксери Донеччини здобули «срібло» і три «бронзи» на Кубку України

8-15 жовтня в Запоріжжі на базі спортивного комплексу Запорізького національного університету відбувся Кубок України з боксу серед чоловіків. Близько сотні спортсменів із 22 регіонів країни зійшлися за почесний трофей у рамках 42-го турніру, присвяченого до Дня визволення Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників та пам’яті Героя Радянського Союзу Миколи Яценка.

Збірну Донецької області на змаганнях представили п’ять боксерів, четверо з яких посіли призові місця.

У ваговій категорії до 75 кг у число кращих увійшли два наших спортсмени. Поступившись у фіналі Миколі Жижияну з Чернівецької області, срібним призером став Пилип Акілов (Бахмут-Соледар, Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки, школа вищої спортивної майстерності, тренери Анатолій Переяслов і Георгій Гангалов (перший). Бронзову нагороду отримав Андрій Приходько з Маріуполя (ШВСМ, комплексна ДЮСШ «Лідер», тренер Ярослав Підмастерчик).

Також «бронзи» здобули Дмитро Кругальський (Маріуполь, ШВСМ, комплексна ДЮСШ «Лідер», тренер Ярослав Підмастерчик) – у ваговій категорії до 60 кг та Артем Лапін (Бахмут-Соледар, ДВУОР ім. С.Бубки, ШВСМ, тренери Анатолій Переяслов і Георгій Гангалов (перший) – у ваговій категорії до 69 кг.