2023-10-04

Борчині Донеччини здобули комплект нагород на відкритому чемпіонаті Білої Церкви з вільної боротьби

29 вересня в місті Біла Церква (Київська область) пройшов відкритий чемпіонат Білоцерківської міської громади з боротьби вільної серед юнаків та дівчат.

У змаганнях взяли участь близько 400 спортсменів у складі 45 команд, які приїхали з 35 міст країни.

Вихованки комунального закладу «Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С.Бубки» здобули три нагороди.

Золоту медаль у ваговій категорії 58 кг виборола Анастасія Никифорова. Віцечемпіонкою турніру стала Катерина Слюсар, а Поліна Черкашина – бронзовою призеркою.

До змагань спортсменок підготували Максим Єфремов, Андрій Єфремов, Данило Левус, тренери-викладачі КЗ «Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С.Бубки».