2020-10-21

Борчині Донецької області здобули 5 нагород на відкритому Кубку України в Києві

15-18 жовтня в Києві відбувся відкритий Кубок України з боротьби вільної серед чоловіків та жінок, який зібрав команди різних регіонів нашої держави, а також з-за кордону.

Представниці Донецької області за підсумками змагань стали володарками п’яти нагород: 2 золотих і 3 бронзових.

Заслужений майстер спорту, спортсменка Школи вищої спортивної майстерності Аліна Бережна здобула «золото» у ваговій категорії 68 кг. Аліна була сильнішою за Анну Тісліченко, Євгенію Фокіну, Олену Бідзюру та Оксану Чудик.

Майстер спорту України міжнародного класу, спортсменка Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки та ШВСМ, спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2020 рік Катерина Зелених святкувала успіх у ваговій категорії 59 кг. Катерина почергово довела свою перевагу над Яною Тернюк, Софією Боднар та Юлією Лісовською.

Бронзові нагороди до скарбнички Донецької області принесли: борчиня ДОСКСП ім. С.Бубки Орина Білоус – у ваговій категорії 72 кг, спортсменки ШВСМ Лоліта Волошина та Анастасія Сотнікова – у вагових категоріях 57 кг і 68 кг відповідно.

Фото – Асоціація спортивної боротьби України, Костянтин Костін

Поділитись