2020-02-21

Борці Донеччини здобули нагороди всеукраїнського турніру з вільної боротьби серед юнаків і дівчат у Кривому Розі

18 та 19 лютого у місті Кривий Ріг відбувся ХХ відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2005-2007 років народження, присвячений 76-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників.

У змаганнях взяли участь команди з 14 областей України, а також Азербайджану. На трьох килимах боролися 250 спортсменів (185 юнаків та 65 дівчат). Серед учасників турніру були переможці та призери чемпіонатів України та Європи.

Донеччину на змаганнях гідно представила команда Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки (м. Бахмут), яку підготували тренери-викладачі Максим і Андрій Єфремови. Вихованці училища здобули п’ять нагород: дві золоті, дві срібні та одну бронзову.

У ваговій категорії до 46 кг золоту медаль виборола Марія Єфремова (м. Бахмут), а бронзову – Софія Леппа (м. Слов’янськ/Бахмут).

У вазі до 50 кг найсильнішою стала Анастасія Задворна (м. Бахмут).

У вазі до 58 кг срібну нагороду здобула Єлизавета Виноград (м. Краматорськ/Бахмут), а у вазі до 68 кг – Дмитро Рутченко (м. Маріуполь/Бахмут).