2023-06-30

Борці Донеччини греко-римського стилю здобули «срібло» і «бронзу» чемпіонату Європи U20

З 26 по 28 червня в Сантьяго-де-Компостела (Іспанія) відбулися змагання чемпіонату Європи з греко-римської боротьби серед спортсменів до 20 років, за підсумками яких у активі збірної України виявилося 5 медалей.

Дві нагороди до національної скарбнички принесли спортсмени-інструктори Донецької обласної штатної команди резервного спорту, представники Школи вищої спортивної майстерності регіону, майстри спорту України Марко Волошин і Владислав Луб.

Марко Волошин зі Слов’янська, тренерами якого є Віктор Агамір’ян та Сергій Васильченко, здобув «срібло» у ваговій категорії 55 кг. Він достроково переміг борців із Польщі, Німеччини, Фінляндії, і лише у фіналі поступився супернику з Азербайджану.

Владислав Луб із Краматорська, наставниками якого є Олег Євтушенко та Анатолій Кійко, став бронзовим призером у категорії 97 кг. У першій сутичці він програв представнику Молдови, який вийшов у фінал і дав шанс нашому спортсмену поборотися за «бронзу». Владислав цією можливістю сповна скористався, здолавши борців із Вірменії та Туреччини.