2021-02-04

Борці Донеччини греко-римського стилю здобули 3 нагороди на XXVI турнірі пам’яті Євгена Трухіна

30-31 січня в місті Запоріжжя відбувся 26-й міжнародний турнір з греко-римської боротьби пам’яті Євгена Трухіна, де за звання кращих змагалися найсильніші юніори України та Польщі.

Представникам Донецької області в умовах високої конкуренції вдалося здобути 3 нагороди різного ґатунку.

У ваговій категорії 55 кг перемогу святкував Геннадій Завертайло з Маріуполя. Він виявився сильнішим за Сергія Крандакова із Запоріжжя, Єгора Курбатова з Луганщини та Володимира Войтовича з Тернопільщини.

Срібним призером у ваговій категорії 77 кг став Іван Цибанєв з Краматорська, який переміг Романа Леонова з Миколаївщини, киянина Тихона Шафранського та у фіналі поступився Конраду Козловскі з Польщі.

Ще один краматорчанин Владислав Євтушенко виборов «бронзу» у ваговій категорії 72 кг. Він почергово довів свою перевагу над Давидом Нефьодовим з Луганщини та Анатолієм Тюхаєм з Дніпропетровщини, у півфіналі поступився Микиті Політаєву з Київщині, після чого виграв сутичку «за бронзу» проти Станіслава Денисенка з Харківщини.