2021-02-15

Борці Донеччини греко-римського стилю здобули 5 нагород на Кубку України в Черкасах

8-11 лютого в місті Черкаси відбувся Кубок України з боротьби греко-римської, присвячений 150-річчю з дня народження славетного богатиря Івана Піддубного.

У змаганнях взяли участь команди 17 регіонів країни, серед яких Донецька область в загальному заліку посіла 5 місце. У активі наших борців виявилося п’ять нагород: дві золоті та три бронзові.

Максим Євтушенко з Краматорська виграв чотири сутички у ваговій категорії 72 кг. У першій він здолав представника Рівного, чемпіона світу серед кадетів Владислава Кравченка, у другій – Андрія Кулика з Харкова, у півфіналі – Дмитра Пинькова з Маріуполя, у фіналі – призера чемпіонату світу серед юніорів Ігоря Бичкова з Вінниці.

У ваговій категорії 97 кг найсильнішим виявився Олександр Шишман із Маріуполя. Він почергово переміг Антона Олійника з Харкова, Андрія Дегтярьова з Запоріжжя та Владлена Козлюка з Одеської області.

Бронзовими призерами стали три борця з Маріуполя:

– у ваговій категорії 55 кг – Геннадій Завертайло;
– у ваговій категорії 72 кг – Дмитро Пиньков;
– у ваговій категорії 130 кг – Олександр Чернецький.

Відзначимо, що Кубок України був відбірковим до чемпіонату Європи, який заплановано провести 19-25 квітня в Катовіце (Польща).