2019-01-28

Борці Донеччини здобули два «срібла» на міжнародному турнірі пам’яті Євгена Трухіна

З 23 по 25 січня в Палаці спорту «Юність» міста Запоріжжя відбувся XXIV міжнародний турнір з греко-римської боротьби пам’яті майстра спорту СРСР Євгена Трухіна. Престижні змагання зібрали близько 130 спортсменів із Білорусі, Естонії, Литви, Молдови, України, Фінляндії та Чехії.

Донецьку область на змаганнях успішно представили два борця, які здобули срібні медалі.

У ваговій категорії 55 кг на п’єдестал пошани піднявся Геннадій Завертайло із Маріуполя, вихованець спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з греко-римської боротьби ім. Г.Г.Узуна, у ваговій категорії 60 кг – Владислав Євтушенко з Краматорська, вихованець ДЮСШ №1 Краматорської міської ради. Обидва є спортсменами школи вищої спортивної майстерності.

Ще два представники Донецької області поступилися в боротьбі за «бронзу» і посіли п’яті місця у своїх категоріях – Станіслав Голубцов (67 кг) та Іван Носуренко (97 кг).