2020-09-09

Борці греко-римського стилю Донеччини здобули 4 медалі на чемпіонаті України серед кадетів

3-5 вересня в палаці спорту «Локомотив» міста Харків відбувся чемпіонат України з боротьби греко-римської серед кадетів 2003-2004 років народження.

Донецьку область на змаганнях представили 24 спортсмени, чотирьом з яких вдалося піднятися на п’єдестал пошани.

У ваговій категорії 45 кг перемогу святкував вихованець Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з греко-римської боротьби ім. Г.Г.Узуна Микита Дементієв із міста Маріуполь (тренери Ігор Годлевський, Денис Бутенко). Він виявився кращим за двох спортсменів Миколаївської області, а також представників Луганщини та Полтавщини.

Звання чемпіона країни у ваговій категорії 92 кг здобув вихованець Краматорської ДЮСШ № 1 Владислав Луб (тренери Олег Євтушенко, Кійко), завдяки чому йому буде присвоєне звання «Майстер спорту України». Владислав почергово пройшов за турнірною сіткою суперників із Полтавської, Волинської, Вінницької та Харківської областей.

На другу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії 51 кг піднявся вихованець ДЮСШ міста Слов’янськ Марк Волошин (тренер Віктор Агамєрьян). Здолавши опір представників Кіровоградської, Рівненської, Закарпатської областей та Києва, Марк у фіналі поступився столичному борцю Миколі Гавричкіну.

Бронзовим призером у ваговій категорії 110 кг став вихованець Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з видів боротьби Аврамос Арзуманов із міста Костянтинівка (тренер Денис Вепренцов). Він переміг спортсменів з Дніпропетровщини та Київщини, у півфіналі програв Олександру Тарасюню з Києва, а в сутичці «за бронзу» виграв у Руслана Гречки з Маріуполя.