2019-03-25

Борці греко-римського стилю Донеччини здобули три «бронзи» на чемпіонаті України серед юніорів

З 21 по 23 березня місто Кривий Ріг прийняло чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юніорів 1999-2001 років народження. Змагання були відбірковими на чемпіонат Європи, тож зібрали найсильніших спортсменів зі всієї країни – кращих визначали 164 борця, які склали 22 команди.

За підсумками виступу представників Донецької області в їх активі виявилось 3 бронзові медалі.

У ваговій категорії 55 кг на третю сходинку п’єдесталу піднявся Геннадій Завертайло з Маріуполя, вихованець спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву ім. Г.Г.Узуна (тренери Олексій Кривощоков, Ігор Годлевський).

Бронзовим призером у ваговій категорії 63 кг став Владислав Євтушенко з Краматорська, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи №1 міської ради (тренер Олег Євтушенко).

Третє місце у ваговій категорії 130 кг посів Данило Залевський з міста Костянтинівка.

У загальнокомандному заліку збірна Донецької області стала восьмою.