2018-02-22

Борці греко-римського стилю з Краматорська, Маріуполя, Костянтинівки та Володимирівки стали переможцями чемпіонату області

16-17 лютого в Костянтинівці на базі спортивного комплексу «Олімп» відбувся чемпіонат Донецької області з боротьби греко-римської серед дорослих до 23 років та серед молоді 1998-2000 років народження.

Учасників привітали директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, перший заступник голови Відділення НОК України в Донецькій області Володимир Мицик, в.о. директора обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з видів боротьби, координатор з боротьби греко-римської в Донецькій області Олександр Соколов, тренер ДЮСШ Костянтинівського міського управління освіти Денис Вепренцов.

Змагання проходили з 10-ти вагових категорій. За звання чемпіона боролися спортсмени з Костянтинівки, Краматорська, Слов’янська, Дружківки, Маріуполя, Волновахи, смт. Володимирівки Волноваського району.

У підсумку, кращими стали:

55 кг – Владислав Коростельов (Маріуполь),
60 кг – Данило Цимбал (Краматорськ),
63 кг – Руслан Оксенюк (Маріуполь),
67 кг – Василь Панасюк (Краматорськ),
72 кг – Родіон Балабан (Маріуполь),
77 кг – Олег Титаренко (Володимирівка),
82 кг – Ігор Шевченко (Краматорськ),
87 кг – Владислав Борисенко (Краматорськ),
97 кг – Дмитро Будін (Маріуполь),
130 кг – Данило Залевський (Костянтинівка).

За підсумками змагань сформують команду області, яка братиме участь у чемпіонаті України серед юніорів, що відбудеться в Кривому Розі, та чемпіонаті України серед спортсменів до 23 років у Харкові.

Поділитись