2018-04-26

«Бронза» всеукраїнських змагань – у футзалістів Донецької області

20-22 квітня у місті Городенка (Івано-Франківська область) відбувся фінальний етап першості України ВФСТ «Колос» з футзалу серед команд хлопців 2007-2008 років народження.

Нагадаємо, що на шляху до фінального етапу команда  «Колос» Костянтинівського району перемогла на обласному та всеукраїнському зональному етапі. Також у фінальний етап пробилися переможці Запорізької, Вінницької, Івано-Франківської, Харківської, Львівської областей.

Шість команд-учасниць було розподілено на дві підгрупи, з яких виходили у півфінал перші два місця. Не без зусиль, подолавши груповий етап, юнаки Костянтинівського району зустрілися у півфіналі з командою із Запорізької області. У впертій боротьбі костянтинівці поступилися майбутнім переможцям першості – 0:1.

Кульмінацією стала гра за третє місце проти господарів майданчику – команди з Івано-Франківської області. Основний час переможця не виявив – 0:0. У серії післяматчевих пенальті удача була на боці костянтинівців – 4:3.

Що стосується якості гри «Колосу», то вона залишила неоднозначне враження. У захисті діяли відносно надійно і організовано. В атакувальних діях варіантів розвитку атак, у створенні та реалізації моментів є великі проблеми. Як завжди, на рівні відпрацювали пара захисників – наша основа – Павло Ковтун і Михайло Дзюнь. Приємно цього разу здивував воротар Андрій Духов. Стосовно атакувальних дій – переважно сподівались на стандарти та помилки супротивника. До позитивного варто додати, що абсолютно всі грали з великим бажанням і самовіддачею. Кожен віддавався грі, але не завжди все виходило. Незважаючи на велику кiлькiсть браку, Данило Кузьмич все ж таки завдяки своєму величезному бажанню спромігся забити важливi голи.

Склад команди – Андрій Духов, Михайло Дзюнь, Павло Ковтун, Данило Кузьмич, Кирило Мазниченко, Олександр Булатов, Віталій Кравченко, Єгор Бескорський.

З різних причин не всі гравці мали змогу виїхати на фінальний етап. Щирої подяки за безцінну органiзацiйну роботу вартує повноцiнний член команди – Iрина Ковтун. Також варто відзначити теплий і привітний прийом господарів фіналу, це дуже приємно. I звичайно ж тим, хто взяв активну участь i надав фiнансову допомогу вiдрядженню команди на фiнал.

Поділитись