2020-08-08

Чат з чемпіонами в «Перлині Донеччини»

Комунальне підприємство «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини», розташоване в місті Святогірськ, гостинно зустрічає юних спортсменів на навчально-тренувальні та оздоровчі збори. Для відпочинку та оздоровлення в закладі створені чудові умови з урахуванням усіх рекомендацій МОЗ України щодо карантинних заходів. Саме сюди і завітали цього разу представники регіонального відділення НОК України.

Метою візиту стала реалізація напрямку «Чат з чемпіонами та навички лідерства» всеукраїнського освітнього проєкту #OlympicLab, що впроваджується НОК України спільно з Coca-Cola Foundation.

Вихованці Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи активно долучилися до спілкування з гостями: багаторазовою чемпіонкою світу та Європи з ушу Ганною Терещенко та бронзовою призеркою I Юнацьких олімпійських ігор з легкої атлетики Ганною Александровою.

Чемпіонки розповіли про свій спортивний шлях, досягнення на аренах найвищого рівня, розкрили секрети активного й здорового способу життя та відповіли на безліч запитань хлопців і дівчат.

На завершення заходу відбулась фотосесія, і кожен учасник отримав подарунки від НОК України та автографи спортсменок.

Поділитись