2023-11-07

Чемпіонати Донецької області з вільної боротьби та дзюдо пройшли у Полтаві

З 4 по 5 листопада на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка відбулись обласні змагання – відкритий чемпіонат Донецької області з дзюдо серед юнаків і дівчат до 15 років та відкритий чемпіонат з боротьби вільної серед чоловіків і жінок та серед юніорів і юніорок U20.

На урочисте відкриття змагань завітали почесні гості: начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик, директор комунального закладу «Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С.Бубки» Ігор Анушкевич, сержант ЗСУ Олександр Чернявський, директор Обласної СДЮСШОР з видів боротьби Олександр Соколов, президент Донецької обласної федерації дзюдо Дмитро Ігнатенко, секретар Донецької обласної федерації вільної боротьби Олександр Веремієнко.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Шановні спортсмени, тренери, судді, батьки! Маю честь сьогодні привітати вас тут, у Полтаві. Ми вимушені зараз проводити обласні чемпіонати за межами Донецької області. Я дякую всім, хто приїхав змагатися з Донеччини та з інших регіонів. Спорт – це сила нашої держави, і я вдячний всім, хто на своєму фронті тримає оборону України. Спортсмени Донеччини гідно несуть прапор нашої країни та Донецької області і здобули 680 нагород на міжнародних змаганнях цього року. Вірю, що на вас, учасників сьогоднішніх змагань, очікують у майбутньому чемпіонати України, Європи, світу і Олімпійські ігри. За можливість наполегливо тренуватись, змагатись і підвищувати спортивну майстерність – низький уклін кожному українському воїну. Слава Україні!» – сказав Володимир Мицик і вручив пам’ятний сувенір сержанту Олександру Чернявському.

Державний прапор підняли майстер спорту України з боротьби вільної Микита Гончаров і майстер спорту України міжнародного класу з боротьби вільної Марія Єфремова.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять військовослужбовців, які загинули за Україну, а також мирних жителів, що стали жертвами терористів.

Поділитись