2017-11-21

Де в Сіверську та Соледарі готують чемпіонів

17 листопада делегація в складі працівників управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, обласних організацій фізкультурно-спортивної спрямованості відвідала спортивні споруди, розташовані в новостворених Сіверській та Соледарській об’єднаних територіальних громадах.

Метою виїзду в зазначені громади та Бахмутський район було надання практично-методичної допомоги щодо виконання заходів регіональної програми розвитку фізичної культури та спорту та перевірки достовірності наданої статистичної звітності.

У Сіверську делегація ознайомилася з роботою СК «Доломітчик», який знаходиться на балансі Бахмутської районної ради та має статус юридичної особи. «Перше життя» спорткомплекс отримав у 2013 році, коли був оновлений його центральний фасад, проведена реконструкція басейну з шістьма 25-метровими доріжками, облаштована власна газова котельня. Кошти на це були виділені з державного бюджету (субвенція на соціально-економічний розвиток).

На даний момент у СК «Доломітчик» триває термомодернізація об’єкту (у першу чергу, утеплення стін). До фінансування робіт, які мають завершитися до кінця 2017 року, залучені кошти Державного фонду регіонального розвитку за співфінансування у розмірі 10% з бюджету Бахмутської районної ради. Паралельно за рахунок інвестора – ТОВ «КНАУФ ГІПС ДОНБАС» – відбуваються ремонт тренажерного та боксерського залів. Свої заняття на базі «Доломітчика» проводять 7 груп відділення районної ДЮСШ.

Спорткомплекс у Соледарі, що знаходиться на балансі державного підприємства «Артемсіль», також має плавальний басейн на 25 метрів – але, на відміну від Сіверська, тут не шість, а чотири доріжки. З нього вийшли такі відомі плавчині Донецької області, як Ганна Стеценко, Ганна Дзеркаль, Євгенія Григоренко. Особливість басейну в тому, що очищення води проходить не хлором, а за допомогою сольових касет, і цей спосіб є більш економічним для Соледару. Окрім басейну, до складу комплексу входять ігровий зал та зал загальної фізичної підготовки. Роботи з оновлення спорткомплексу власними силами проводить ДП «Артемсіль».

Поділитись