2021-09-14

День фізичної культури і спорту на 450-й день народження Бахмута

11 вересня в місті Бахмут відзначили подвійне свято – 450-й день народження міста та День фізичної культури і спорту.

Урочисте нагородження кращих спортсменів, фізкультурних-спортивних працівників, колективів фізкультури з нагоди Дня фізичної культури і спорту відбулось 9 вересня в міському Центрі культури та дозвілля ім. Є.Мартинова.

На початку урочистого заходу «Наша гідність, наша слава!» заступник Бахмутського міського голови Інеса Мельник привітала присутніх і зазначила, що все більше жителів громади, серед яких чимало як молоді, так і людей похилого віку, долучаються до занять фізичною культурою та спортом. Спорт завжди буде нашим надійним союзником, а найголовнішим рекордом є здоров’я бахмутчан. Протягом року спортсмени міста досягли значних успіхів на змаганнях обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня. Своїми спортивними досягненнями вони прославляють рідне місто, Донеччину, Україну і своїм прикладом залучають юнь до спорту та фізичної культури. Інеса Мельник також привітала ветеранів спорту, які протягом багатьох років створювали та примножували спортивні традиції міста, покращували його спортивно-оздоровчу базу.

Подяками і грамотами «За внесок в розвиток фізичної культури і спорту», а також грошовими преміями від управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради відзначено видатних тренерів та видатних спортсменів міста.

Начальник управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради Віктор Лис вручив подяки, кубки, спортивний інвентар,  грошові премії номінантам конкурсу «Кращий колектив фізичної культури, вчитель та викладач 2020-2021 навчального року». Творчі колективи міста привітали спортивну громадськість святковим концертом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 вересня у Бахмуті відзначили подвійне свято – 450-й день народження міста і День фізичної культури і спорту. З самого ранку жителі та гості міста зібралися в центральному парку, щоб разом з улюбленим містом відсвяткувати цей чарівний день. Організатори запропонували безліч варіантів для святкування. Фізична культура і спорт – це радість і свято, коли вони твої вірні друзі. Коли ти систематично і регулярно знаходиш для них час, коли вмієш вірно і віддано дружити. І в це свято ми разом!

Веселі конкурси та безкомпромісні матчі, велопробіг, показові виступи та майстер-класи від майстрів спорту гостинно запросили всіх бажаючих знайти собі вірних друзів для активного і здорового життя. У рамках свята проведено спортивні конкурси та змагання в дитсадках, школах і клубах міста.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У велопробігу взяли участь понад 80 велосипедистів, у футбольному турнірі – 40 юних гравців, а у змаганнях з флорболу, волейболу, баскетболу 3х3 – понад 100 школярів. На згадку про свято юним спортсменам презентовано футбольні, баскетбольні, волейбольні м’ячі для спортивних ігор.

Фізична культура і спорт є важливим чинником у вихованні молодого покоління, за яким наше майбутнє і славні перемоги. Фізична підготовленість, позитивне мислення, здоровий спосіб життя кожного з нас – це внесок у здоров’я нації, виховання сильних особистостей, а значить – сильної незалежної України!

Поділитись