2017-10-02

День людей похилого віку відзначили спортивним святом у Костянтинівці

1 жовтня в спортивному залі Костянтинівського будівельного ліцею відбулися заходи «Спорт для всіх – радість життя» з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку, які організували міський центр «Спорт для всіх» та відділ з фізичної культури та спорту міської ради.

Другий місяць осені розпочинається особливою датою. 1 жовтня увесь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. Основу змагальної програми спортивного свята у Костянтинівці склали турніри з бадмінтону, настільного тенісу, шахів, шашок та доміно.

Зі святом ветеранів привітали заступник міського голови Віктор Василенко та директор міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Борис Каманов. Змагання пройшли в дружній і товариській атмосфері. Усіх переможців нагороджено грамотами та медалями від центру «Спорт для всіх».

Людина, що сягнула похилого віку, гідна поваги вже тому, що по милості Божій їй це вдалося. Далеко не кожен отримає благовоління відчути мудрість своїх років. Похилий вік людини зовсім не означає, що вже багато на що вона не здатна – як раз навпаки: те, що може літня людина, не завжди зробить молодша. Йдеться зовсім не про сили і енергію, які притаманні молоді, а про досвід і терпіння, наполегливість у досягненні мети, а також ментальну гнучкість й толерантність.

 

 

Поділитись