2017-10-19

День захисника України: у Бахмуті десятеро стрільців покращили особисті рекорди

У Бахмуті існує чудова традиція: проводити змагання з кульової стрільби до святкових дат. З нагоди Дня захисника України з 11 по 13 жовтня вогневі рубежі стрілецького тиру загальноосвітньої школи №18 приймали учасників чемпіонату міста зі стрільби з пневматичної зброї серед навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл. Встановити особисті рекорди і підвищити свій спортивний розряд спромоглися десятеро стрільців.

Протягом трьох днів 132 учасника з 22 команд вели боротьбу за почесні нагороди і місця в командному та особистому заліку, а вихованці комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 отримали додаткову можливість підвищити свої спортивні розряди.

Переможцями в командному заліку серед загальноосвітніх шкіл I-III ступеня стали стрілки ЗОШ №18, на другому місці – команда НВК №11, третьою стала команда ЗОШ № 24. Серед шкіл I-II ступеня перше місце у команди ЗОШ №2, друге – у ЗОШ №9, третє – у ЗОШ №4.

Серед вищих навчальних закладів місця розподілилися наступним чином: перше – Бахмутський медичний коледж, друге – Бахмутський індустріальний технікум, третє – Бахмутський професійний аграрний ліцей.

Кращими стрілками серед школярів стали: Дмитро Іллєнко, Єгор Скиба (ЗОШ №18), Дмитро Кулаков (НВК №11), Ганна Бараусова, Анастасія Вайновська (ЗОШ №18), Дарина Герасименко (НВК №11).

Найбільш влучними серед студентів стали: Данило Антоненко, Максим Кец (БМК), Лев Болоцков (БТИ), Марія Берестова (БМК), Аліна Кобзева (БПК), Анастасія Стороженко (БКМ).

Вихованці відділення кульової стрільби КДЮСШ №2 змагалися в стрільбі з гвинтівки і пістолета з метою підвищення своїх спортивних розрядів. Десятеро стрільців спромоглися встановити особисті рекорди і підвищити розряд.

Чемпіонів та призерів у командному та особистих заліках, кращих стрільців КДЮСШ №2 нагороджено грамотами та цінними призами від Бахмутської ГО ТСОУ, Бахмутського СТК і Бахмутської автошколи ТСОУ. Переможців та призерів змагань нагороджено грамотами управління з питань фізичної культури та спорту.