2018-09-03

Діти Донеччини – переможці відеоконкурсу, присвяченого ІІІ Юнацьким Олімпійським іграм

За 100 днів до початку ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор у Буенос-Айресі 2018 року Національний олімпійський комітет України організував відеоконкурс, участь у якому міг взяти кожен бажаючий.

Нагадаємо умови:
1) зробити цікаве відео на телефонний пристрій, яке передає спортивний стиль та настрій і в якому необхідно продемонструвати фірмовий спортивний елемент (у певному виді спорту);
2) у відео обов’язково використати такі фрази: «100 днів до Юнацьких Олімпійських ігор», «Покажи, на що ти здатний!», «Побачимось у Буенос-Айресі!».

За результатами конкурсу визначились два переможця – одного обрало експертне журі, другого – програма random.org. І обидва призи відправились у Донецьку область!

У Краматорську нагорода від НОК України знайшла 4-річного вихованця кінноспортивного клубу «Алюр» (м. Слов’янськ) Іллю Калашникова, який завітав на урочисту церемонію разом з батьками. Відповідальний секретар Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора тепло привітав переможця та побажав подальших успіхів на спортивному шляху.

Ось конкурсне відео Іллі:

У Дружківці олімпійські призи отримали юні легкоатлети – вихованці обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, яких тренує Ольга Лук’янова. Член виконкому Відділення НОК України в Донецькій області, директор школи вищої спортивної майстерності Крістіна Русінова побажала спортсменам наполегливо тренуватися і постійно покращувати власні результати, досягаючи намічених цілей.

Нагадаємо, яким було конкурсне відео наших легкоатлетів:

Додамо, що в ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх, що триватимуть з 6 по 18 жовтня, візьмуть участь спортсмени віком 15-18 років з 206 країн світу, які розіграють нагороди в 32 видах спорту. Станом на 1 вересня в активі українців 54 ліцензії – вболіваймо за національну збірну разом!

Поділитись