2019-06-24

Дмитро Стеценко став п’ятим у змаганнях з боротьби самбо на II Європейських іграх

23 червня в Мінську (Республіка Білорусь) у рамках ІІ Європейських ігор відбулись заключні змагання з боротьби самбо, де розігрувались нагороди в 9 вагових категоріях серед жінок та 9 вагових категоріях серед чоловіків.

Донецьку область у складі збірної команди України представив 22-річний спортсмен родом з міста Горлівка Дмитро Стеценко, який боровся у вазі 90 кг.

У чвертьфіналі наш самбіст поступився 0:4 майбутньому переможцю своєї категорії – росіянину Сергію Рябову. Далі у втішній сутичці Дмитро переміг 8:0 чеха Мирослава Вацека, але у вирішальному протистоянні за бронзову медаль програв представнику Сербії Дмітрі Герасименку.

Додамо, що підсумком виступу збірної України з боротьби самбо на ІІ Європейських іграх стали 6 медалей: «золото» здобула Анастасія Сапсай з Черкаської області (вагова категорія понад 80 кг), «срібло» – представниці Івано-Франківської області Анастасія Новікова (48 кг) та Олена Сайко (64 кг), а також Катерина Москальова з Дніпропетровської області (68 кг), «бронзу» – Наталія Смаль (72 кг) та Галина Ковальська (80 кг) з Івано-Франківщини.

Поділитись