2021-12-06

До екомодуля #OlympicLab долучились юні футболісти ФК «Краматорськ»

3 грудня Відділення НОК України в Донецькій області реалізувало Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проєкт #OlympicLab, засновником якого є Національний олімпійський комітет України. Учасниками заходу за напрямком «ECOlympic» стали юні футболісти ФК «Краматорськ», яких тренує Іван Чебаненко.

На тренування завітали представники Відділення НОК України в Донецькій області. Спортсмени з неабияким інтересом ознайомилися з основною метою напрямку «ECOlympic», ходом його реалізації в різних куточках країни, дізналися про важливість участі молоді в захисті довкілля, про що розповів заступник голови відділення Дмитро Подопригора. Тренувальна база футбольного клубу розташована в Саду Бернацького міста Краматорськ, де тривають роботи по облаштуванню та озелененню, і спортсмени на власні очі спостерігають дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

Після теоретичної частини футболісти долучились до плоггінгу та прибрали сміття під час пробіжки. Так спортсмени потурбувались про довкілля і звільнили від сміття тренувальний простір.

На згадку про участь у заході кожен учасник отримав подарунки від Національного олімпійського комітету України та Відділення НОК України в Донецькій області.

Поділитись