2020-10-15

Do like Olympians для маріупольських школярів

13 жовтня в загальноосвітній школі №65 міста Маріуполь відбулось олімпійське свято, організоване за участі Відділення НОК України в Донецькій області і Донецької обласної федерації греко-римської боротьби.

У рамках заходу, спрямованого на сприяння здоровому та активному способу життя, популяризацію фізичної культури й видів спорту, було реалізовано Всеукраїнський проєкт «Do like Olympians», ініціатором і засновником якого є Національний олімпійський комітет України.

До учнів завітав почесний гість – майстер спорту України з греко-римської боротьби, чемпіон України, учасник чемпіонату світу та фіналіст чемпіонату Європи з боротьби серед ветеранів Сергій Шевцов.

З показовими виступами для дітей виступили юні борці греко-римського стилю – вихованці КДЮСШ «Атлетик» міста Маріуполь та Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з видів боротьби (тренери Вадим Горових, Андрій Матійченко).

Велике задоволення школярі отримали від зарядки та майстер-класу з чемпіоном, який своїм позитивом та завзяттям заволодів увагою кожного. Під час бесіди Сергій розповів про свій спортивний шлях, досягнення на всеукраїнській та міжнародній аренах, із задоволенням відповівши на безліч цікавих запитань, що поставили діти. Глибші знання про греко-римську боротьбу та інші олімпійські види спорту хлопці й дівчата отримали під час вікторини «Знавці історії олімпійського руху».

Додамо, що в рамках проєкту Національного олімпійського комітету України «Олімпійський куточок» бібліотека маріупольської ЗОШ №65 поповнилася комплектом олімпійської літератури, яку передав представник регіонального відділення НОК Роман Караваєв.

Найактивніші школярі, а також учасники показових виступів отримали подарунки та сувеніри від НОК України з відповідною символікою, а головне – заряд неабиякої мотивації для подальших звершень. На завершення заходу усі бажаючі зробили з гостями спільні фотографії на згадку та отримали автографи.

Поділитись