2018-08-31

Do like Olympians – вперше у дитсадку Маріуполя

30 серпня в дитячому садочку №125 Маріуполя відбулось спортивне свято в рамках проекту НОК України Do like Olympians, в якому взяли участь Андрій Матійченко, багаторазові чемпіони світу Ганна Терещенко (ушу), Олександр Олійник (кікбоксинг, тайський бокс), юні спортсмени і сотня діточок. До вихованців дитсадка проект Do like Olympians завітав у Маріуполі вперше.

Спортивне свято відбулось завдяки організаторським зусиллям волонтера відділення НОК України Андрія Матійченка, тренера з греко-римської боротьби КДЮСШ «Атлетик», переможця грантового проекту «Будь сильним! Будь першим!» Програми сприяння розвитку спорту в Маріуполі.

Почесними гостями свята стали майстри спорту України міжнародного класу, багаторазові чемпіони світу Ганна Терещенко (ушу) і Олександр Олійник (кікбоксинг, тайський бокс). До програми святи увійшли руханка, спортивні змагання «Хто більше?», веселі конкурси та показові виступи з ушу та боротьби.

Діти взяли участь у руханці разом з чемпіонами світу Ганною Терещенко і Олександром Олійником і продемонстрували свої навички. У показових виступах маріупольські спортсмени федерацій ушу, греко-римської боротьби, тайського боксу виконали свої фірмові прийоми, завдяки яким вони досягають успіхів на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Насамкінець призи і подарунки отримали найактивніші учасники спортивного свята, яке проведено за підтримки відділення НОК України в Донецькій області, управління молоді і спорту Маріупольської міської ради, Федерації ушу м. Маріуполь, КДЮСШ «Атлетик», Фонду розвитку спорту Донецької області, МЦФЗН «Спорт для всіх», Червоного хреста.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Посилання на сюжет телеканалу «Сігма»: http://sigmatv.com.ua/news/view/26539

 

Поділитись